SIKÇA SORULAN SORULAR


 • UZAKTAN EĞİTİM NEDİR?

  Hedefleriniz ve bütçeniz doğrultusunda “size özel” hazırlanan antrenman ve beslenme programını, gıda takviyesi (supplement) programını ve 7 gün 24 saat bilgi alabileceğiniz danışmanlık hizmetini sunduğum online eğitim sistemidir.

 • UZAKTAN EĞİTİM ALMALI MIYIM?

  Biliyorsunuz günümüzde bir çok popüler spor salonu, üyelerine üyelik paketi dahilinde birebir ilgilenen eğitmen hizmeti sunmuyor. Eğer böyle bir hizmet almak isterseniz, ekstra ücret ödeyerek “personal training” hizmetinden yararlanmanız gerekir. Bu hizmetin ücreti ise 1 seans (60-90 dk) = 70-150 tl arasındadır. Yani ayda 15 gün antrenman yaptığınızı varsayarsak ortalama aylık 1500 tl ödemeniz gerekir. Eğer bu ücretler size de yüksek geliyorsa veya popüler değil de küçük çaplı bir spor salonuna üye iseniz ve salonda bulunan eğitmen sizinle yeteri kadar ilgilenemiyor ya da bu konuda yeterli bilgiye sahip değil ise, siz de tek başınıza yaptığınız antrenmanlardan sonuç alamıyorsanız, zaman, para ve en önemlisi umudunuzu kaybediyorsanız, evet uzaktan eğitim almalısınız!

 • UZAKTAN EĞİTİMİN BANA NE FAYDASI OLUR?

  “Size özel” hazırlanan programlar, belirlediğiniz hedefe planlı ve projeli bir şekilde kendinizden emin olarak adım adım ulaşmanızı sağlar. Hedefinize ulaşma hızınızı 2-3 kat arttırır. Bu durumda hedefinize ulaşamadığınız için sporu bırakmanızı ve tüm emeklerinizin boşa gitmesini engelleyecektir, ayrıca hem zamandan tasarruf etmiş olacaksınız hem de bu zaman zarfında cebinizden çıkacak paradan tasarruf etmiş olacaksınız.

 • BESLENME VE ANTRENMAN PROGRAMLARI NASIL HAZIRLANIYOR?

  Size uygun olan programı almak için “Satın Al” butonuna tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan tüm fiziki ve sağlık bilgilerinizin yer aldığı “Uzaktan Eğitim Formu”nu eksiksiz olarak, önden, arkadan ve yandan çekilen 3 adet fotoğrafınızı da ekleyerek dolduruyorsunuz. Fotoğraflarınız boydan olursa tüm vücut postür analizinizi eksiksiz çıkararak, sizin iskelet sisteminize göre, sizin yağ oranınıza göre ve sizin eksik bölgelerinize göre “size özel” olan programınızı birkaç gün içerisinde hazırlayıp size ulaştırıyorum.

 • HEDEFİME NE KADAR SÜREDE ULAŞIRIM?

  Bu süre, hedefinize, genetik ve hormonal yapınıza, beslenme ve antrenman sisteminize, ayrıca “size özel” hazırlanan bu sisteme ne kadar uyduğunuza göre değişkenlik gösterir. Bu süre kimisi için 12 ay iken, kimisi için 3 ay olabilir. Bu yüzden belli bir süre vermek doğru değildir. Benim amacım ise birlikte çalışarak bu süreyi olabildiğince aşağı indirmektir. Herhangi bir hormonal veya genetik bir probleminiz yoksa “size özel” hazırlanan programa uyduğunuz taktirde %100 sonuç kaçınılmazdır.

 • UZAKTAN EĞİTİM ALMAK İSTİYORUM, NE YAPMAM GEREKİR?

  Bu hizmetten yararlanmak için herhangi bir kredi kartınızın ya da banka hesabınızın olmasına gerek yoktur. Bu nedenle öğrenciler de bu hizmetten kolaylıkla yararlanabilir. “Uzaktan Eğitim” sekmesine tıklayarak, size uygun programı seçip “Satın Al” butonuna tıkladığınızda, karşınıza çıkacak olan tüm fiziki ve sağlık bilgilerinizin yer aldığı “Uzaktan Eğitim Formu”nu eksiksiz olarak, önden, arkadan ve yandan çekilen 3 adet boydan fotoğrafınızı da ekleyerek doldurup “Gönder” butonuna tıkladığınızda formunuz bana ulaşıyor ve aynı gün içerisinde ödeme bilgisiyle ilgili size ulaşıyorum. Vereceğim bilgiyle herhangi bir ATM’den paket ücretini ödeyerek hizmetten yararlanabilirsiniz.

 • MANKENLİK VE MODELLİK YAPMAK İSTİYORUM, NASIL BAŞLAMALI VE NE YAPMALIYIM?

  Mankenlik ve modellik için size gereken vücut ölçüleri, vücut geliştirme sporuyla uğraşan insanların ölçülerinden çok daha farklıdır. Hatta modellik yaptığım dönemlerde bir çok arkadaşımın sık sık yaşadığı sorunlardan birisidir model fiziğine ulaşmaya çalışırken farkında olmadan ideal ölçüleri aşıp gereğinden fazla iri olmak ya da çok zayıf olduğu için gerekli beden ölçülerine ulaşamamak. Bu arkadaşlarım bir çok defile ya da katalog çekimi için görüntü olarak uygun olmalarına rağmen beden ölçülerinin uyumsuzluğu nedeniyle organizasyon dışı kalmışlardır. Sizlere “Modellik Paketi” ile ideal model ölçülerine ulaşmanız için gereken, “size özel” antrenman, beslenme ve karın kası programını sunuyorum, ayrıca en önemlisi başarılı bir model olmak için nasıl davranmalısınız, hangi ajanslarla çalışarak başarıya ulaşabilirsiniz, hangileri sizleri başarısızlığa ve zaman kaybına uğratır, modellikte başarılı olmak için bağlantıda olmanız gereken kilit isimler gibi bir çok bilgiyi kendi yaşadığım deneyimler doğrultusunda sizlere aktaracağım. Eğer sizin hedefinizde modellik yapmak ve modellik yarışmalarına girmek ise ya da modellik yapmasanız da model fiziğine sahip olmak istiyorsanız, bu paket sizin başlangıç noktanız.

 • FARKLI BİR SORUM VAR SİZE NASIL ULAŞABİLİRİM?

  İletişim” sekmesine tıklayarak, burada ki “İletişim Formu” üzerinden ya da iletisim@emreese.com mail adresi üzerinden bana ulaşabilir ve aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.